DOBRODOŠLI U PRVI BICIKLISTIČKI ONLINE DOGAĐAJ U SRBIJI!

 

Tour De Fun by Ivan Stević u saradnji sa kompanijom Info Team, autorizovanim Garmin prodavcem za Srbiju, biciklističko druženje na dva točka sa Kopaonika prenosi u virtuelno okruženje i donosi ga direktno u vaše  domove.

Tour De Kop Tacx® Liga je događaj koji je otvoren za sve, a registracija i učešće su besplatni!

Događaj traje od 1. novembra do 31. decembra 2021. godine i održavaće se svakog četvrtka u 19 časova.

Tour De Kop Tacx® Liga realizuje se putem ZWIFT aplikacije. U naznačenom periodu biće organizovano osam izazova kada ćete biti u prilici da u virtuelnom okruženju izazovete Ivana Stevića, četvorostrukog učesnika Olimpijskih igara, nekadašnjeg reprezentativca i selektora biciklističke reprezentacije Srbije.

Za učešće u događaju potrebno vam je da imate odgovarajući biciklistički trenažer, računar ili pametni telefon i pristup ZWIFT aplikaciji*.

Za vreme trajanja Tour De Kop Tacx® Lige kompanija INFO TEAM, autorizovani Garmin prodavac za Srbiju za učesnike događaja pripremila je posebne pogodnosti za kupovinu Tacx®  biciklističkih trenažera i biciklističkih uređaja iz palete Garmin proizvoda.

Učesnike Tour De Kop Tacx® Lige očekuju nagrade za prvo troje najbolje plasiranih u muškoj i ženskoj konkurenciji*.

 

Pravo na nagrade imaju učesnici koji učestvuju u minimum četiri od osam događaja Tour De Kop Tacx® Lige i tokom svog učešća prikupe najviše poena. Prikupljanje poena se vrši kroz sistem bodovanja i to po principu prvo mesto: 300 poena, drugo mesto: 280 poena, treće mesto: 260 poena, … dvadeseto mesto: 10 poena.

JEDNOM NEDELJNO. DVA MESECA. OSAM JEDINSTVENIH IZAZOVA.

Mesto susreta: ZWIFT virtuelni biciklistički svet!

TI VS. IVAN STEVIĆ

Šta mi je potrebno?

 

  • Bicikl

*običan trenažer opcija 1: powermetar

*običan trenažer opcija 2: senzor brzine i kadence, po potrebi i ANT+ USB stick. Senzori novije Garmin generacije poseduju bluetooth konekciju, a stariji modeli samo ANT+, u tom slučaju vam treba ANT+ USB stick.

Pravila događaja i nagrade:

  • Organizator takmičenja ima diskreciono pravo za učesnika Tour De Kop Tacx® Liga isključi iz događaja ukoliko se ne pridržava pravila, svojim ponašanjem uznemirava druge učesnike ili ostavlja nepristojne komentare

  • Organizator takmičenja ima pravo izmene formata događaja shodno trenutnoj epidemiološkoj situaciji u Republici Srbiji

  • Nagrade će biti dodeljene za prvo troje najbolje plasiranih u muškoj i ženskoj konkurenciju

  • Pravo za sticanje nagrada imaju samo učesnici koji učestvuju na minimum 4 od ukupno 8 online događaja Tour De Kop Tacx® Lige.

TRENUTNI REZULTATI

DAME

BROJIME I PREZIMEPOLZwift nickname12345GENERALNI PLASMAN
1Ana RadovanovićcženskiAnalisa R. 300300280880
3Iva BakkeženskiMrs.Bakke300300
2Aleksandra RajnovicženskiAleksandra RAJNOVIĆ280280

MUŠKARCI

Tour De Kop Tacx® Liga
BROJIME I PREZIMEPOLZwift nickname12345GENERALNI PLASMAN
1Nenad JevtovicmuškiNenad Jevtovic3002803002602601400
2Stefan DjukelicmuškiDjuka2803002602801120
3Filip DimitrijevicmuškiFilip Dimitrijevic240200240160140980
7Miodrag GaracamuškiMiodrag Garaca260140300280980
6Branimir RackovicmuškiRackovic Branini220220220240900
5Damir AndricmuškiDamir Andric180280240180880
4Marko Nikolicmuškimaremulisha200260180200840
16Vladica Cvetkovicmuškivladica cvetkovic160200220580
8Tihomir MilosevicmuškiBratTihon18022014020560
9Vladan MiljanovicmuškiVladan Miljanovic16014016080540
57Danilo JovanovicmuškiDanilo Jovanovic200300500
14Goran ArandjelovicmuškiGoran Aranđelović20012060380
11Milan Ilicmuškim.ilic12060100100380
15Vojislav Radivojevic muškiVoice-of-Love18060120360
12Mitja KlavoramuškiMitja Klavora240240
13Miroslav Veselinovicmuškiv100120220
22Nenad PetrikicmuškiNenad Petrikic802080180
18Vukasin RadeticmuškiVukasin Radetic804040160
40Margetic BorismuškiMargetic Boris160160
17Vojislav LekicmuškiVoja140140
19Srdjan BosnjakmuškiSrdjan B120120
20Marjan MarjanovicmuškiMarjan Marjanović6040100
21Petar TodorovmuškiPetar Todorov100100
44Slavoljub Raskovic muškiSlavko100100
24Nenad Dograjic muškinenad dograjic8080
23Aleksandar BeljanmuškiBeljan8080
25Vladan JovanovicmuškiVladan Jovanovic106070
26Goran TurudicmuškiGoran Turudic4040
56Filip CvetkovicmuškiFiki Naisus4040
27Vladimir KuzmanovicmuškiVLADIMIR KUZMANOVIC2020
29Blagoje NetkovskimuškiBlagoje Netkovski2020
30Bojan NaumovskimuškiBojan Naumovski [SRT]0
31Bosko PetrovicmuškiBosko Petrovic0
32Danijel UlijanmuškiDacha NBG0
33Danilo ProdanovicmuškiDanilo Prodanovic0
34David Judinmuškidavid0
35Dejan LjusicmuškiLjusa0
36Djordje AndjelkovicmuškiDjordje0
37Goran KukicmuškiGoran Kukic0
38Icko DimitrievskimuškiIcko Dimitrievski0
39Ivan StevicmuškiTour de fun 0
41Marjan NikolicmuškiMarjan Nikolic0
42Milos NikolicmuškiMILOS NIKOLIC0
43Sebastjan GergoricmuškiTri_Seb0
45Srdjan VeljovicmuškiSRDJAN VELJOVIC0
46Stefan PetrovskimuškiS-E-P0
48Vladimir MilicmuškiPizzaman0
49Vladimir SavicmuškiVladimir Savic COACHSAVIC0
50Aleksandar RadunovicmuškiA Radunovic[PVCT]0
51Milos DjuricmuškiFeferona980
52Nikola MihaljcicmuškiNikola Mihaljcic0
53Predrag IvicmuškiPredrag Ivic0
59Nikos Nakoumuškixaris nakou0
58Nikola StanarevicmuškiNikola Nixon0