DOBRODOŠLI U PRVI BICIKLISTIČKI ONLINE DOGAĐAJ U SRBIJI!

 

Tour De Fun by Ivan Stević u saradnji sa kompanijom Info Team, autorizovanim Garmin prodavcem za Srbiju, biciklističko druženje na dva točka sa Kopaonika prenosi u virtuelno okruženje i donosi ga direktno u vaše  domove.

Tour De Kop Tacx® Liga je događaj koji je otvoren za sve, a registracija i učešće su besplatni!

Događaj traje od 1. novembra do 31. decembra 2021. godine i održavaće se svakog četvrtka u 19 časova.

Tour De Kop Tacx® Liga realizuje se putem ZWIFT aplikacije. U naznačenom periodu biće organizovano osam izazova kada ćete biti u prilici da u virtuelnom okruženju izazovete Ivana Stevića, četvorostrukog učesnika Olimpijskih igara, nekadašnjeg reprezentativca i selektora biciklističke reprezentacije Srbije.

Za učešće u događaju potrebno vam je da imate odgovarajući biciklistički trenažer, računar ili pametni telefon i pristup ZWIFT aplikaciji*.

Za vreme trajanja Tour De Kop Tacx® Lige kompanija INFO TEAM, autorizovani Garmin prodavac za Srbiju za učesnike događaja pripremila je posebne pogodnosti za kupovinu Tacx®  biciklističkih trenažera i biciklističkih uređaja iz palete Garmin proizvoda.

Učesnike Tour De Kop Tacx® Lige očekuju nagrade za prvo troje najbolje plasiranih u muškoj i ženskoj konkurenciji*.

 

Pravo na nagrade imaju učesnici koji učestvuju u minimum četiri od osam događaja Tour De Kop Tacx® Lige i tokom svog učešća prikupe najviše poena. Prikupljanje poena se vrši kroz sistem bodovanja i to po principu prvo mesto: 300 poena, drugo mesto: 280 poena, treće mesto: 260 poena, … dvadeseto mesto: 10 poena.

JEDNOM NEDELJNO. DVA MESECA. OSAM JEDINSTVENIH IZAZOVA.

Mesto susreta: ZWIFT virtuelni biciklistički svet!

TI VS. IVAN STEVIĆ

Šta mi je potrebno?

 

  • Bicikl

*običan trenažer opcija 1: powermetar

*običan trenažer opcija 2: senzor brzine i kadence, po potrebi i ANT+ USB stick. Senzori novije Garmin generacije poseduju bluetooth konekciju, a stariji modeli samo ANT+, u tom slučaju vam treba ANT+ USB stick.

Pravila događaja i nagrade:

  • Organizator takmičenja ima diskreciono pravo za učesnika Tour De Kop Tacx® Liga isključi iz događaja ukoliko se ne pridržava pravila, svojim ponašanjem uznemirava druge učesnike ili ostavlja nepristojne komentare

  • Organizator takmičenja ima pravo izmene formata događaja shodno trenutnoj epidemiološkoj situaciji u Republici Srbiji

  • Nagrade će biti dodeljene za prvo troje najbolje plasiranih u muškoj i ženskoj konkurenciju

  • Pravo za sticanje nagrada imaju samo učesnici koji učestvuju na minimum 4 od ukupno 8 online događaja Tour De Kop Tacx® Lige.

TRENUTNI REZULTATI

DAME

BROJIME I PREZIMEPOLZwift nickname1234GENERALNI PLASMAN
1Ana RadovanovićcženskiAnalisa R. 300300600
2Aleksandra RajnovicženskiAleksandra RAJNOVIĆ0
3Iva BakkeženskiMrs.Bakke

MUŠKARCI

BROJIME I PREZIMEPOLZwift nickname1234GENERALNI PLASMAN78GENERALNI PLASMAN
1Nenad JevtovicmuškiNenad Jevtovic30028030026011401140
2Stefan DjukelicmuškiDjuka28030026028011201120
3Filip Dimitrijevi'muškiFilip Dimitrijevic240200240160840840
7Miodrag GaracamuškiMiodrag Garaca260140300700700
5Damir AndricmuškiDamir Andric180280240700700
6Branimir RackovicmuškiRackovic Branini220220220660660
4Marko Nikolicmuškimaremulisha200260180640640
8Tihomir MilosevicmuškiBratTihon180220140540600
9Vladan MiljanovicmuškiVladan Miljanovic16014016080540540
16Vladica Cvetkovicmuškivladica cvetkovic160200360540
14Goran ArandjelovicmuškiGoran Aranđelović200120320360
11Milan Ilicmuškim.ilic12060100280320
15Vojislav RadivojevicmuškiVoice-of-Love18060240280
12Mitja KlavoramuškiMitja Klavora240240240
13Miroslav VeselinovicmuškiMiroslav Veselinovic100120220240
18Vukasin RadeticmuškiVukasin Radetic804040160220
17Vojislav LekicmuškiVoja140140160
19Srdjan BosnjakmuškiSrdjan B120120140
20Marjan MarjanovicmuškiMarjan Marjanović6040100120
21Petar Todorovmuški Petar Todorov100100100
22Nenad PetrikicmuškiNenad Petrikic8020100100
44Slavoljub Raskovic muškiSlavko100100100
24Nenad Dograjic muškinenad dograjic8080100
23Aleksandar BeljanmuškiBeljan808080
25Vladan JovanovicmuškiVladan Jovanovic10607080
26Goran TurudicmuškiGoran Turudic404070
27Vladimir KuzmanovicmuškiVLADIMIR KUZMANOVIC202040
29Blagoje NetkovskimuškiBlagoje Netkovski202020
30Bojan NaumovskimuškiBojan Naumovski [SRT]020
31Bosko PetrovicmuškiBosko Petrovic00
32Dacha NBGmuškiDacha NBG00
33Danilo ProdanovicmuškiDanilo Prodanovic00
55David JudinmuškiDavid00
35Dejan LjusicmuškiLjusa00
36Djordje AndjelkovicmuškiDjordje00
37Goran KukicmuškiGoran Kukic00
38Icko DimitrievskimuškiIcko Dimitrievski00
39Ivan StevicmuškiTour de fun 00
40Margetic BorismuškiMargetic Boris00
41Marjan NikolicmuškiMarjan Nikolic00
42Milos NikolicmuškiMILOS NIKOLIC00
43Sebastjan GergoricmuškiTri_Seb00
45Srdjan VeljovicmuškiSRDJAN VELJOVIC00
46Stefan PetrovskimuškiS-E-P00
47Vladimir MilicmuškiPizzaman00
48Vladimir SavicmuškiVladimir Savic COACHSAVIC00
49Aleksandar RadunovicmuškiA Radunovic[PVCT]0
50Milos DjuricmuškiFeferona980
51Nikola MihaljcicmuškiNikola Mihaljcic0
52Predrag IvicmuškiPredrag Ivic
53Nikos Nakoumuškixaris nakou
54Filip CvetkovicmuškiFiki Naisus
53Predrag IvicmuškiPredrag Ivic
54Nikos Nakoumuškixaris nakou
4Iva BakkeženskiMrs.Bakke
56Filip CvetkovicmuškiFiki Naisus